Stacja Lato plac zabaw

Bajeczny plac zabaw to miejsce, gdzie Twoje dzieci będą spędzały całe dnie poznając i bawiąc się z rówieśnikami.

Dodatkowo góra wspinaczkowa, trampolina, huśtawka i domek ogrodowy, a wszystko to na prawie 200m2 piaskownicy.

Po takiej dawce atrakcji każde dziecko wróci do domku wyczerpane i gotowe do snu pozwalając rodzicom na wieczorny relaks na obszernym tarasie ;)

Dlaczego u nas  

35m3 krystalicznie czystej wody w naszym zewnętrznym basenie czeka na dorosłych i dzieci. Kąpiel w basenie to nie tylko świetna zabawa ale również ulga w upalne, letnie dni. 

Basen ma głebokość 1,35m.

 domek  

12m2 zadaszonego tarasu w każdym domku to dodatkowa przestrzeń życiowa, świetne miejsce do wypoczynku i obserwacji dzieci na placu zabaw i basenie.

stop komary  

Dzięki moskitierom w sypialniach będziesz spał spokojnie. Nie musisz więcej urządzać wieczornych polowań na komary, a Twoje pociechy obudzą się bez nieprzyjemnych pogryzień.

free-wifi-sign-th Ci z Państwa, którzy mimo urlopowania muszą mieć kontakt ze światem, mogą skorzystać z naszego szybkiego internetu bezprzewodowego na terenie całego ośrodka.
Stacja Lato grill

Wydzielone miejsce do grillowania sprawi, że nie poczujesz dyskomfortu spowodowanego grillowymi popisami sąsiada.

Stacja Lato podgrzewana podloga  

Podgrzewana podłoga w każdej łazience to dodatkowy komfort, zwłaszcza dla małych stópek.

Stacja Lato mapa

Doskonała lokalizacja - już po dwóch minutach spaceru będziecie nad malowniczą zatoką jeziora Mikołajskiego, a po kolejnych ośmiu w sercu Mikołajek. Szczegółowa lokalizacja ośrodka tutaj.

Stacja Lato dziecko

Dla rodziców z małymi dziećmi mamy dodatkowy osprzęt taki jak; przewijak, wanienka, rozkładane łóżeczko turystyczne. Teraz nie musisz transportować całego wyposażenia ze sobą. Jednak nie zapomnij poinformować nas o tym przy dokonywaniu rezerwacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

udostępnij go innym! Dziękujemy!

0
Polubień