Stacja Lato powstała specjalnie dla dzieci. To głównie ich potrzebami kierowaliśmy się tworząc to miejsce.

Nasz bajeczny kolorowy plac zabaw co roku przechodzi przegląd, aby Twoje dziecko mogło bawić się bezpiecznie. Stawiamy na wyposażenie tylko sprawdzonych atestowanych producentów m.in. Step2, Smoby Little Tikes, Kettler, Puky. Plac zabaw sprzątamy dla Waszych pociech codziennie.

35m3 krystalicznie czystej wody w naszym zewnętrznym basenie czeka na dorosłych i dzieci. Nasz basen wyposażony jest w profesjonalną ,skomputeryzowaną stację uzdatniania wody, która bada wodę na bieżąco i utrzymuje właściwe jej parametry. Basen ma głębokość 1,35m.

Zabawki ogrodowe to kolejny przystanek z wyśmienitą zabawą dla maluchów.  W naszym zabawowym parku maszyn znajdziecie: samochodziki biegowe, karocę z kucykiem, rowerki biegowe i trójkołowe, wózki dla lalek i jeździki.

W Stacji Lato nie można pograć w prawdziwą piłkę nożną, ale za to w altanie grillowej na małych piłkarzy czeka stół do rozegrania meczu.

Dla rodziców z małymi dziećmi mamy dodatkowy sprzęt taki jak: wanienka, krzesełko do karmienia, nocnik, nakładka sedesowa, zabezpieczenia kontaktów, podkładka antypoślizgowa pod prysznic, rozkładane łóżeczko turystyczne. Teraz nie musisz transportować całego wyposażenia ze sobą. Jednak nie zapomnij poinformować nas o tym przy dokonywaniu rezerwacji.